5 mužských erotogenních zón, na které zapomínáte

Každý muž má své libůstky a slabůstky, místa tajná a místa, kde po dotyku tajně touží, ačkoli si neřekne, často dokonce ani nenaznačí. Jak taková místa vypátrat, pokud máte v úmyslu udělat mu víc než jen dobře? Někdy se podaří zastihnout „pána tvorstva“ ve sdílné náladě a pokud mu je ještě trochu rozumět, lze z něj nějaká tajemství vymámit. Jinak občas něco vypadne z jeho kamarádů, ale na tuhle sebranku si raději dejte dobrý pozor, nemají nikdy daleko ke kanadským žertíkům, proto je občas nelze brát příliš vážně. Některé mužské erotogenní zóny jsou prostě záhadné a občas je dnes nenajdete tam, kde byly včera.

LOPATKY A BEDRA MAJÍ SVÉ EROTICKÉ KOUZLO

Oblast lopatek (tedy horní část zad) je středně citlivá a snese i nějaké to drsnější škrábání nebo poplácání, jen pozor ve střední části kolem páteře. Tam může být především po fyzické námaze poměrně citlivá oblast, napřed tedy celý prostor raději opatrně sondujte, než se pustíte do „ostřejších“ praktik dráždění mužských erotogenních zón. Úchop v oblasti beder má pro muže v sobě něco magického, ocení ho zejména při klasickém „misionářském sexu“ a při poloze „na koníčka“, kdy můžete jeho kopulační pohyby doopravdy (často ale postačí symbolicky) posilovat a zdůrazňovat. Při pauze mezi jednotlivými díly domácí Kámásútry je tato erotogenní zńa vhodným cílem pro polibky a jemné krouživé hlazení.

LASKAT NA BŘIŠE SE NENECHÁ KAŽDÝ

U mužů, kteří jsou si vědomi své vypracované postavy a plochého pevného břicha, tam není problém naplno si tuhle erotogenní zónu vychutnat, co má ale dělat partnerka muže, který už má nejlepší léta za sebou, se životosprávou to zrovna nepřehání a do posilovny by ho nedostali, ani kdyby tam dávali plzeňskou dvanáctku zadarmo! Přitom je to ale skvělý chlap a jako milenec taky podává dobrý výkon, ovšem dotknout se nějak nelichotivě jeho „pupíku“, to by mohlo vyvolat pořádnou bouřku. Potom je třeba postupovat takticky, když se převalíte na partnera a kritická mužská erotogenní zóna nebude okem sledovatelná, hned jsou dotyky mnohem příjemnější a bude je spokojeně akceptovat. Takže myslet, dámy, myslet a přemýšlet i u sexu!

PRSTY A MEZIPRSTNÍ MEZERY

Mužské prsty jsou někdy hrubé a na první dojem necitlivé špalíky, jindy dlouhé a obratné, něco dostali pánové do vínku od sudiček už při narození a na zbytku se často podepsalo jejich povolání i zájmy. Ale jemné laskání a olizování či sání prstů dokáže stejně spolehlivě vzrušit kopáče, lékaře, sochaře i pianistu, tomu můžete věřit. Ačkoli třeba jejich reakce se bude lišit, prsty zůstávají citlivou erotogenní zónou prakticky u všech mužů. Po koupeli se můžete pomazlit i s prsty na nohou, při „rychlovce“ bez hygienické mezihry něco takového příliš jednoznačně doporučit asi nelze, ale i ženy jsou mnohem přitažlivější pěkně vykoupané a navoněné, nemyslíte? Zajímavou erotogenní zónou jsou i meziprstní mezery, proplétání prstů patří mezi velmi důvěrné intimní techniky a lze je praktikovat i v divadle, v kině nebo pod stolem na návštěvě či v dopravním prostředku.