Dopřejte mu poctivou masáž penisu

Mužský penis je pro svého nositele chloubou a symbolem, pro některé přímo středobodem vesmíru, pro jiné tak trochu i důvodem k neustálému srovnávání, starostem a poměřování, vždy je ale pro muže právě tato erotogenní zóna jedním z nejdůležitějších míst na těle.

Prostě pro mnohé muže (ale i ženy, nepochybně☺) je penis bodem, kolem kterého se točí svět!

VELKY, MALÝ, ROVNÝ NEBO ZAHNUTÝ…

Velikost a tvar penisu, záleží na tom nebo ne…to jsou témata, která zabrala určitě mnoha mužům i zvědavým ženám neskutečnou spoustu času. Ne, definitivní a jednoznačnou odpověď tady nehledejte, ta totiž prostě neexistuje!

Chlouba mužské erotogenní zóny má totiž kromě tvaru a rozměrů ještě jednu kouzelnou vlastnost – dokáže uspokojit prakticky každou (a to opravdu kvalitně), jen je třeba svému „favoritovi“ důvěřovat a umět s ním správným způsobem „pracovat“.

V praxi to znamená umět využít všech výhod a předností svého penisu a vyhnout se situacím, kdy by mohly nastat komplikace.

Ano, i „s malým kašpárkem lze zahrát velké divadlo“, tahle klasická poučka pochopitelně zůstává v platnosti, ovšem zúčastnit se s extrémně malým pohlavním údem společného sexu s několika více než průměrně vyvinutými muži by nemuselo být zrovna to pravé.

Ovšem ti z mužů, kteří byli obdařeni Přírodou v nějaké mimořádně rozdavačné chvíli až příliš štědře, ti na tom také nejsou zdaleka tak dobře, jak by se mohlo zdát.

Ano, šušká se o nich a leckterá zvědavá samička touží spatřit jejich „klenot „ na vlastní oči, ovšem už ne každá si ho chce i vyzkoušet a zopakovat si bolestivý zážitek podruhé, to prý ani náhodou.

Zahnutý penis je úplně normální a čím víc je „za roh“, tím lépe může v některých polohách stimulovat ženské erotogenní zóny, tady není třeba nic řešit.

MASÁŽ NEZNAMENÁ MASTURBACI

Co se technik masáže penisu týče, skutečně by se nemělo jednat o mechanické přetahování předkožky sem a tam, chce to zapojit fantazii!

Pánský pohlavní úd je situován v takové erotogenní zóně, kde se v těsné blízkosti nacházejí i další místa, kde lze vzruchy úspěšně vyvolávat, využijme je tedy naplno. Klasickou masturbaci si může udělat každý sám, s tou muže nějak moc nenadchnete, ale například při zapojení rtů, jazyka a tváří nebo pomocí zavřených očních důlků lze i zkušeného „sexuálního harcovníka“ pěkně rozradovat!

K masáži penisu skvěle poslouží i lehce k sobě stisknutá prsa, mezi něž pánskou chloubu s citem zavedeme a kdo potom začne vykonávat jako první kopulační pohyby? Méně bystrému stačí lehce napomoci.

Také mezi stehny nebo v podpaží lze provést velmi příjemnou masáž, vždyť vyhlášené asijské masérky používají k těmto technikám prakticky celé tělo. Nezapomeňte nakoupit lubrikanty nebo vonné masážní oleje a hurá do experimentování!

LINGAM NENÍ JÍDLO ANI POLOHA

Pozor, nejedná se o Lingamu (což je označení pro hinduistického boha Šivu) ale o termín LINGAM, což je v sanskrtu označení pro mužské pohlaví.

Je to tantrická masáž, která při správné technice procedení dovede muže snadno až na vrchol slasti. Vyzkoušejte si něco podobného třeba doma. Zapalte vonné tyčinky, připravte intimní osvětlení a věnujte se péči o partnerův lingam…určitě to bude moc příjemný večer.