I mužský zadeček touží po něžnostech

Zda nazvat sedací partii mužského těla zadečkem, zadkem nebo použít jiné příhodné slovo, to můžeme nechat klidně stranou. Důležité je, že se jedná o velice sledovanou erotogenní zónu, která u mnoha žen bývá jako první podrobována přísné kritice při hodnocení přitažlivosti mužského exempláře. Pevný, pěkně stavěný a tvarovaný mužský zadek je prostě pro ženy důležitým kritériem a občas se mají co držet, když už se jim ruka sama od sebe zvedá ke znaleckému poplácání.

I MUŽI JSOU SI VĚDOMI SVÉHO POZADÍ

Muži pochopitelně proti těm šťastlivcům, kteří mají skutečně zadek jak od sexdesignéra rozjeli zpochybňující a znevažující kampaň, čemuž se v zásadě nelze divit. Vždyť proč by ti s dokonalým zadkem měli být nějak protěžováni a zvýhodňováni, ani si to vlstně příliš nezaslouží (vždyť ty desítky hodin v posilovně je snad ještě baví a dělají to dobrovolně, ne?). Ale možná na tom opravdu něco je, i nejedna žena je nakonec zklamaná, když nositel „filmového zadečku“ je sobecký a egoistický milenec, který hledí jen na své uspokojení, uspokojení ženy je pro něj až kdovíkde v žebříčku hodnot. Proto by pánové neměli propadat komplexům a chmurám, i s normálním zadkem se dá docela dobře žít a užívat sexu plnými hrstmi. Ovšem zadek zůstává významnou erotogenní zónou, o tom se pochybovat nedá, znáte ten pocit, kdy chtivá ruka přejede po vypouklinách a kdovíkam se nakonec zanoří… Mužské zadky jsou stejně tak sexy jako ty ženské, na které se zase rádi dívají muži. Pokud vidíte pěkný zadeček, co se vám rázem začne honit hlavou? Jistě, jsou to hříšné myšlenky, že ano? Proto vám dnes také prozradíme, jak podle tvaru mužského zadku poznáte, jaký je milenec.

NEJSME VŠICHNI MANEKÝNI

Mužské zadečky jsou stejně lákavou erotogenní zónou jako ty ženské, jen se hříšné myšlenky líhnou v hlavě příslušnic opačného pohlaví, jiný rozdíl tady asi nenajdete. Ovšem u muže přece jen vzhled zadečku není natolik rozhodující, navíc i módní trendy jsou k „pánům tvorstva“ značně laskavější a tolerantnější, vhodně zvolené oblečení leccos milosrdně utají, stejně jako slabá žárovka v ložnici.

ODVÁŽNÉ I NĚŽNÉ HRÁTKY

Ženy si mezi sebou předávají (ano muži to dělají taky, ale přece jen u toho občas víc přemýšlejí a používají vlastní fantazii) i některé „zaručené“ recepty, jak právě zadek coby důležitou erotogenní zónu vhodně stimulovat. Ovšem některé techniky nejsou zaručeně vhodné pro všechny druhy mužů a v každém věku. Navíc muž je na svůj zadek poměrně háklivý a nekompromisní zásah do svého hájemství může považovat za nepřiměřený. Polibky, dráždění jazykem a prsty spolu s lehkým průnikem do análu ocení asi každý, takovou ledovou kostku nebo pořádný plastový vibrační kolík už ale někteří bez vhodné přípravy neskousnou, raději tedy opatrně, hrátky s dominou jsou také jen pro někoho, kdo je má rád a umí je jaksepatří ocenit.