Jak ho vykouřit? Vyzkoušejte tyto tři pikantní techniky

Tajemství orálního sexu je pro většinu mužů velmi lákavé, vždyť se přece říká, že každá ho vykouří trochu jinak.

Někomu vyhovuje něžné mazlení erotogenních zón a pohrávání si jazykem s žaludem, uzdičkou, pozvolné dráždění penisu jazykem po celé délce, jiní se zhlédli v tvrdém pornu a vyžadují hluboký zásun do krku s přidržením za uši za každou cenu, najdou se i muži, kteří to sice nepřiznají, ale mají s orálním sexem jen mizivé zkušenosti, ačkoli často dovedou květnatě vyprávět.

A jak jste na tom vy, je to vaše oblíbená technika?

HLUBOKO A NAVÍC S CHUTÍ

Hluboký orál neboli DEEP THROAT je sexuální technika, kterou bez přípravy úplně každá žena nezvládne. Krk zevnitř není zrovna ženská erotogenní zóna a v případě pokusu o hodně hluboké zasunutí (navíc u většího penisu je k problému mnohem blíž) to skutečně vyžaduje praxi a zručnost.

Snaha o zasunutí penisu do dívčích úst až po kořen může spustit automaticky vyvolaný dávicí reflex a i když skončíme včas, většinou je celá situace trochu pokažená.

Pornoherečky tuhle techniku dlouho pilují a stejně ji nezvládá každá, proto i váš partner by měl ocenit každou snahu o hluboký orál. Jak to natrénovat?

Důležitý je úhel, ve kterém penis do krku proniká, nejsnadněji lze deep throat provést v poloze vleže na zádech, kdy hlava visí z postele dolů. Nechte muže kontrolovat hloubku proniknutí, pocit kontroly a ovládání situace mu dá něco výjimečného a i když to nepůjde až do konce, bude nadšený.

Jakmile by začal být zásun nepříjemný, je třeba použít předem smluveného znamení a skončit s orálem, oddechněte a věnujte se něčemu jinému. Příště to půjde zase o něco lépe.

ZAHRAJTE SI NA SUBINKU

Pocit nadřízenosti je při orálním sexu prováděném na partnerovi správnou cestou k jeho dokonalému uspokojení, pokud si před ním uctivě a poníženě kleknete, uchopíte jeho chloubu do úst a zbožně na něj vykulíte oči, bude hotový za chvilku.

Pokud necháte penis najíždět do tváří, udělá to na pohled lákavé efekty, navíc vám nebude cpát ten svůj kus mužství až kdovíkam do mandlí.

Současně je vhodné prsty lehce stimulovat šourek, který je velmi citlivou mužskou erotogenní zónou a každý dotek partner určitě důrazně vnímá.

Přejíždět nasliněným prstem po hrázi, nadšeně koulet očima a nakonec zakotvit malíčkem v jeho análu, to dostane skoro každého mužského. A jestli budete polykat nebo si jeho semeno předáte při polibku ve stylu kolektivního sexu, to už je na vás.

NEBO TO POJMOUT JAKO DOMINA?

Pokud to chcete udělat opravdu parádní, můžete použít například masku s otvorem pro ústa v kombinaci s latexovými doplňky, jinak postačí nějaká plácačka, použitá na erotogenní zóny nebo pouta a drsný slovní projev.

Pokud ten váš nemá s dominami velké zkušenosti, dostanete ho – když začne při orálu omdlévat, pak je jasné, že to děláte správně!

Jestli nemáte na sperma zrovna chuť, můžete ho jako drsná domina nakonec nechat vystříkat do skleničky nebo do ní vyplivnout várku z úst, přilít trochu dobrého alkoholu a nechat mu to vypít! Občas tyhle praktiky slaví velké úspěchy, třeba si o to příště řekne znovu…