Jeho uši vzrušují něžné polibky a váš dech

Někteří muži si vlastně ani pořádně neuvědomují, že i uši jsou jednou z jejich mimořádně citlivých erotogenních zón. A přece tomu tak bezesporu je. Ti, kteří se laskání a stimulaci ušních boltců i lalůčků brání a vyhýbají, si vůbec neuvědomují, o co se vlastně nevědomky šidí. Ačkoli nelze odsuzovat šmahem, někteří muži (vzácněji to platí i o ženách) jsou skutečně na své uši natolik citliví, že každý cizí dotek snášení opravdu velmi problematicky.

UŠI NEJSOU DRŽÁTKA!

Jemně a citlivě provedený dotek na uchu nebo lalůčku působí na většinu mužů uklidňujícím a chlácholivým dojmem, v případě lehkého krouživého pohybu nebo tření však dochází rychle ke zvýšenému vzrušení a prokrvení. Tím se citlivost boltce ještě výrazně zvýší a milostné hrátky nabírají na obrátkách. Ovšem něco jiného je nechat se přidržet při „práci „ jazykem na klitorisu nebo v okolí Venušina pahorku, jinak tomu je, pokud poslouží úchop za uši jen k zabránění odklonu hlavy nebo krátkodobému nutnému odskoku tam, kam i císař pán chodíval pěšky, uši prostě nejsou madla ani držadla. Jako mužská erotogenní zóna fungují zejména v případě jemného laskání prsty nebo peříčkem, kouskem jemné látky či superjemnými doteky očních řas.

NEHODÍ SE ANI JAKO DUDLÍKY

Doteky jazykem jsou žádoucí jen do určité míry, mužské ucho se „kus od kusu“ výrazně liší, při laskání jemného decentního ouška lze (pokud to majiteli zmíněného orgánu není proti srsti) zajet dovnitř zvědavým jazýčkem a vdechovat horký dech. Jinak tomu ale bude u boltce, z něhož trčí dlouhé chlopky, připomínající spíš zanedbaný malířský štětec po několika sezónách intenzivní výzdoby velkých prostor. Odstranit tyhle filtry prachu a nečistoty znamená dočkat se růstu nových většinou ještě o něco pevnějších a výraznějších, někteří muži mají prostě své erotogenní zóny poněkud komplikovaněji řešené. Ale s tím si jistě poradíte, vždyť dokonalé stimulace boltce a zejména pak citlivého lalůčku lze dosáhnout i lehkým hlazením konečky prstů s jejich následným sklouznutím až dolů třeba i po krku a ještě níž. A potom nasadit znovu, opakované doteky přidají stimulaci na intenzitě a zvýší vzrušení.

NIC NEPATŘÍ DOVNITŘ!

Copak dráždění jazykem, to je příjemné a vzrušující, použití čisticích ušních tyčinek se ale pro erotickou předehru rozhodně nehodí (ani s argumentem zabití „dvou much jednou ranou“ ☺). V žádném případě potom do ucha nelze zavádět ani při erotickém divočení jakékoli předměty, i stočený cípek kapesnímu nemusí být zrovna příjemný a úspěchem ho lze jistě aplikovat na jinou mužskou erotogenní zónu. Do ucha nespouštějte ani sliny, ačkoli jsou při erotických hrátkách jinak často navzájem vyměňovanou látkou, nemuselo by vše vzít ten úplně správný konec. Stejně tak silné foukání a hodně hlasité zvuky nebudou partnerovi příjemné, zatímco šeptaná něžná slůvka a horký dech v něm probudí nanovo sexuálního démona!