Ještě lepší milování a postelové zkušenosti?

Projekt Lascivní.cz dostává plně svému názvu. Přináší vše pro váš lepší sex. Na co všechno se tady můžete těšit?

O projektu Lascivní.cz

Projekt Lascivní.cz vznikl v roce 2010. Jeho vize byla od začátku jednoznačná: Inspirovat a navnadit Čechy a Češky k tomu, aby to v tuzemských ložnicích pořádně jiskřilo.

Tomu ostatně odpovídá i název projektu skrývající slovo, nad jehož významem by řada z nás musela chvíli přemýšlet. Lascivní.cz vsází na neprvoplánové pojetí erotiky.

O chod magazínu se stará stabilní redakce, návštěvníci tak mají zaručený pravidelný přísun informací a novinek.

Stejně tak se magazín chce zasadit o to, aby sex přestal být tabuizovaným tématem. Cílem však není degradovat sex do podoby laciné a vulgární, která by nás snad měla obklopovat na každém kroku. Lascivní.cz si jednoduše klade za cíl sex prezentovat jako něco zcela přirozeného.

Recenze

Nejdůležitější sekcí jsou především recenze erotických pomůcek. Ty vycházejí z reálných zážitků, které s jednotlivými hračkami zažila redakce. V současnosti ji tvoří více než 15 stálých přispěvatelů.

Sepsané poznatky doplňují vlastní fotografie a videa. Některé z nich jsou však, pozor, vzhledem k citlivé povaze takovéhoto materiálu, ukryty do sekce 18+. Ta je přístupná pouze po zaregistrování se na portálu.

Chrání se tím soukromí testerů a zároveň je dosaženo toho, aby choulostivý obsah nebyl dostupný mladistvým.

Celkem už redakce zrecenzovala úctyhodné množství v podobě více než 400 sexuálních hraček. Cílem je poskytovat skutečně objektivní informace, recenze tak férově zmiňuje nejen klady, ale i zápory jednotlivých pomůcek.

Lascivní.cz je díky tomu skutečně důvěryhodným webem, který se snaží poskytovat reálné a pravdivé informace podložené zkušenostmi. Před osobní návštěvou sexshopu vám tak tento projekt může být neocenitelným pomocníkem.

O výběru erotických hraček navíc pod hlavičkou Lascivní.cz vyšel i přehledně zpracovaný e-book. Ten si můžete stáhnout zcela zdarma.

Rozhovory, reportáže a recenze

Nerecyklovat převzaté informace, ale přinášet skutečně nové, neotřelé a autentické zprávy ze světa erotiky, přesně to je krédem portálu Lascivní.cz.

Redakce se tak vydává vstříc i různým erotickým akcím či na rozhovory se zásadními postavami české erotické scény. Zatím nepříliš rozšířeným fenoménem v Česku je také sexblogování.

Několik aktivních blogerek se tak s redakcí o svůj pohled na sex už podělilo.

Prostor na platformě dostávají i další osobnosti erotické scény – výrobci sexuálních pomůcek, sexuologové, filmoví režiséři i spisovatelé. Z vlastních zkušeností taktéž redakce doporučuje erotickou literaturu či filmy.

Inspirace

Sekce Inspirace opět nahlíží na sex z netradičního úhlu. Rozebírá známé i méně známé sexuální praktiky a přináší další tipy, které mohou do vaší ložnice vnést další svěží vítr.

Dozvíte se tak, jak se připravit na pánský anální sex, jak v praxi na deep throat, kde si užít sex na netradičním místě nebo co je to španělský sex.

Pro méně zkušené milovníky je připravena například také „kuchařka“ základních sexuálních poloh.

Chcete se vydat za sexuálním dobrodružstvím i za hranice vlastní ložnice? Jistě uvítáte další inspiraci v podobě erotických akcí a festivalů. Datum jejich konání je přehledně zaneseno do kalendáře tak, abyste nic nezmeškali.

Poradna

Nenašli jste na webu to, co vás zajímá, případně vás trápí libovolný intimní problém?

Spolehněte se na služby poradny, kde můžete anonymně položit svůj dotaz.

Zástupci portálu se vám budou snažit podle svého nejlepšího vědomí a svědomí v co nejkratším čase odpovědět. Navíc můžete v již položených dotazech dále vyhledávat, dotazy a odpovědi se v poradně samozřejmě uchovávají.