Masírování hráze ho dostane do extáze

Odložte konečně všechny zbytečné a nesmyslné zábrany, poznejte mužské tělo a odhalte jeho erotogenní zóny! K těm bezesporu patří i takzvaná „hráz“, která je velmi citlivým a často zbytečně opomíjeným vzrušivým místečkem, které vám muži sami jen málokdy ukážou. Kdoví, proč se nepokusí svou partnerku navést na místa, kde jim může snadno působit maximální rozkoš, ale prostě je tomu tak.

HRÁZ NAJDETE SNADNO, JEN SE VYDAT SPRÁVNÝM SMĚREM

Zjednodušeně řečeno není potřeba hráz nějak složitě hledat, nachází se mezi varlaty a vyústěním konečníku, to je na první pohled jednoduché a snadno pochopitelné, Ovšem zkusit na hrázi svého přítele nějaké erotické dráždění, to už může být něco jiného! Jen málokterá mužská erotogenní zóna je tak citlivá a proto i obtížně přístupná, jako je tomu právě v případě hráze.

MASÁŽ A EROTICKÁ PŘEDEHRA SOUČASNĚ

Perigeum neboli v češtině hráz je potažena velmi jemnou kůžičkou, která obsahuje vysoký počet citlivých nervových zakončení. Přitom je ale dostatečně odolná, pokud dostanete partnera do varu, nebojte se při masírování této velmi intimní erotogenní zóny trochu přitlačit, vzrušení bude o to větší a neublížíte žádnému orgánu. Masáž lze provádět i klouby sevřené pěsti, současně s drážděním hráze dojde i ke stimulaci tkáně prostaty, nacházející se v bezprostřední blízkosti.

NĚKOLIK RAFINOVANÝCH TRIKŮ

Odlákat pozornost od hráze je možné například zahájením orálního sexu, muž se přitom zpravidla značně uvolní, aby partnerce dal příležitost co nejlepšího přístupu ke svému penisu. Následně je tedy mnohem otevřenější i přístup do erotogenní zóny kolem hráze a jak se jednou na inkriminované místo dostanete a začnete s jemným laskáním, už vás partner s největší pravděpodobností nebude zkoušet přesměrovat jinam. Laskání je totiž po prvotním pocitu nejistoty velmi příjemné a brzo můžete čekat zvýšenou erekci, případně i pěknou dávku horkého ejakulátu. Přejíždět jazykem po hrázi a současně stimulovat rukou žalud a uzdičku je další metodou, která přiměje údajně ke ztopoření i vysíleného a vyčerpaného milence. Také při zasunutí nasliněného malíčku (nebo jiného prstu) do partnerova análního otvoru odvede pozornost od prvotních ostychů při dráždění hráze. Nebude-li vám to proti chuti, přidejte i trochu dráždění jazykem v análu a jeho okolí, dočkáte se hlasitých vzdechů, které jinak od svého protějšku často neslýcháte. Hráz je opravdu spolehlivá erotogenní zóna, jen je někdy trochu pracnější se k ní propracovat.