Mužské bradavky jako erotogenní zóna

Pořádný chlap má pěkně klenutou rozložitou hruď, kterou zdobí pevné bradavky. A co když tomu tak není? Žádný strach, i když má třeba jen hrudníček jako nedorostlé kuře, stačí s jeho bradavkami zacházet správným způsobem a tahle mužská erotogenní zóna ho probudí ke špičkovému výkonu!

Opravdu jsou prsní bradavky u mužů natolik stimulujícím bodem? Ano, jsou citlivé, působené sexuální vzruchy prostřednictvím fyzického kontaktu přenášení prostřednictvím centrální nervové soustavy na ta správná místa a výsledek se brzo dostaví.

NAPŘED VYZKOUŠET REAKCI

Jedná se o jedno z míst, kde jsou muži velmi citliví, ovšem to je svým způsobem i trochu nežádoucí, protože současně s vysokou citlivostí se dostavuje i lechtivost a někdy přehnaně prudká reakce na dráždění.

Ačkoli všeobecně jsou dívky a ženy lechtivější než chlapci, u prsních bradavek je to trochu složitější.

Ženské bradavky stimulaci přijímají snadno a bez problémů, jsou také o něco důkladnější, vždyť jejich primárním účelem je výživa potomků formou kojení, o nějaké nadměrné lechtivosti a přílišné citlivosti tedy v tomto případě nelze uvažovat.

Ovšem přijatelnou míru jemného zacházení prsní bradavky vyžadují u obou pohlaví, tedy aý na extrémní výjimky, o kterých bude řeč dále. U mužů je tato erotogenní zóna prostě dost specifická a jako takovou je nutno ji brát a respektovat.

S CITEM A NĚHOU

Muži mají rádi stimulaci i ve svých důvěrných erotogenních zónách, mezi něž právě prsní bradavky rozhodně patří, ačkoli to jsou jen málokdy a část dost váhavě ochotni připustit.

Dokonce si je stimulují i při masturbaci (což je také poměrně zřídka probírané téma) a pociťují z jejich fyzického dráždění velmi libé pocity. Pro lepší pocit je vhodné okolí bradavek či ještě lépe celou oblast hrudníku potřít masážním olejem nebo vhodným gelem, v nejhorším případě postačí pro zvýšení dráždivého efektu i navlhčení.

Samotné bradavky není problém naslinit, už nanášení slin jazykem na dvorcích i bradavce samotné má vysoce stimulující a eroticky povzbudivý efekt.

V případě důkladného ochlupení hrudi musí partnerka při provádění erotické předehry a dráždění těchto sekundárních mužských erotogenních zón postupovat opatrně, někdy je lépe použít špiček prstů a postupně i celých dlaní. Efekt sání a podtlaku některým mužům není příliš příjemný, pokud zaznamenáte nevůli nebo odpor, změňte techniku stimulace.

NĚKDO TO RÁD BDSM

Milovníci „ostřejších“ praktik dovolí dominantní ženě upevnit na své bradavky elektrody pro stimulování lehkými rázy elektrického proudu, závaží pro vyvolání bolestivého pocitu nebo kapání žhavého vosku s následným dráždivě bolestivým efektem při jeho strhávání.

Připnutí svorek s nastavitelným tlakem nebo dráždění prsních bradavek při bondáži (svazování) hrubými provazy či řetězy patří také do této kategorie. Techniky s aplikací různých stupňů bolesti na erotogenní zóny se v poslední době opět vracejí do módy.