Mužský krk je vstupenkou do světa vášně

O ženském krku a upírských choutkách jsme si povídali, ale ani mužský krk není k zahození. Jedná se o celkem výraznou erotogenní zónu, jen muži s plnovousem si laskání občas neužijí v těchto partiích naplno. Ovšem vousáče lze zase stimulovat na krčních partiích trochu jinými postupy, takže je určitě není potřeba před plánovaným sexem přemlouvat k likvidaci své mužné ozdoby. Ostatně dolní část krku je dobře přístupná a hladká, jen chtít a ono to krásně půjde…

KDYŽ NETEČE KREV, NENÍ TO ZAS TAK ZLÉ

Krk je při předehře i při sexu samotném v mnoha polohách velmi dobře přístupný, současně s jeho stimulací bývá spojeno i dráždění a hlazení dalších míst v dosahu. A při větším stupni vzrušení se někdy partnerka neudrží a trochu se „odváže“, nějaké to decentní škrábnutí nebo kousnutí přece skutečný chlap vydrží! Mužská erotogenní zóna na krku je vystavena i projevům vášně při orgasmu partnerky v klasické misionářské poloze (i v dalších polohách, které se praktikují víceméně „tváří v tvář“), s kousáním v orgastické křeči tedy opravdu opatrně. Pokud víte, že své vyvrcholení prožíváte opravdu naplno a intenzívně, raději se v tom okamžiku zakousněte do polštáře nebo něčeho podobného, vždyť toho svého samce určitě nechcete zranit!

ANI MUŽI NEMAJÍ RÁDI MODŘINY NA KRKU

Určitě není dobré zahrávat si se strangulačními technikami (škrcení a přiškrcování) v příliš intenzivním provedení, ačkoli údajný efekt omámení a zvýšené sexuální dráždivosti je opravdu velkým lákadlem. Ale především pozor na ohryzek, ten by se při těchto praktikách neměl do zóny škrcení vůbec dostat, aby nedošlo k jeho zhmoždění. Ostatně lehké přitažení šály nebo šátku se přece určitě vyzkoušet dá, lákavé jsou ale tyhle techniky často právě proto, že v sobě nesou určité nebezpečí a riziko. Prostě co je zakázané, to je vždycky mnohem lákavější, asi jsme i v sexu nepoučitelní… Laskání krku coby erotogenní zóny je nejčastěji spojováno s hlazením, líbáním a sáním. Jenže právě při intenzivním sání nebo opakovaném sání (i když jemném a plném citu) může dojít k tvorbě neestetických podkožních modřin, nevalně proslavených „cucfleků“. Copak u bláznivých teenagerů a jejich partnerek, tak tohle tak nějak přejdeme a vzpomínáme na své divočení v mládí, pro dospělé lidi se to ale moc nehodí.

JAK UDĚLAT MUŽSKÝ KRK VOŇAVÝ A HEBKÝ

Když se muž v očekávání erotického zážitku pěkně pečlivě oholí a tohle malé umění dobře ovládá, je jeho krk opravdu přímo „k nakousnutí“, pokud se situace vyvine trochu neplánovaně a na krku zbude strniště, nějak si s tím určitě poradíte. Pro zvláčnění a příjemné masírování dokonale oholeného krku jsou vhodné lubrikanty i masážní gely a oleje, s dvoudenním pichlavým „kartáčem“ si ale ani tyto prostředky neporadí.