NA VNITŘNÍ STRANU STEHEN MUŽI NEDAJÍ DOPUSTIT

Vnitřní strana stehen u ženy je jasným a velmi lákavým místem, prostě erotogenní zóna s velkou citlivostí, ale je tomu tak i u mužů? Možná byste se divili, ale někdy jsou muži na vnitřní stranu svých stehen ještě vzrušivější než mnohé ženy. Čím je to způsobeno? Tato oblast je nejen velmi citlivá, ale stejně jako oblast slabin a spodní část zádové oblasti spolu s křížem a bedry patří mezi nepříliš ochotně nastavované zóny k erotickému laskání. Zřejmě je to způsobeno dojmem odkrytí svých zranitelných a citlivých míst, tedy pozůstatek z dob přímo pradávných až kamenných.

HOLIT JE ROZHODNĚ NEBUDEME

Vnitřní strana mužských stehen není zpravidla úplně holá, chloupky jsou ale jemné, částečně mohou být i odřeny nošením kalhot. V žádném případě za ně ale netaháme, to není pro muže erotickou výzvou, spíš po takové nemístné „provokaci“ stáhne nohy k sobě a musíme útočit na nějaké jiné frontě. Ale pokud svolí k laskání vnitřní strany stehen, je to jasný náznak ochoty k prakticky každé formě erotiky, která bude následovat. Dotyky na vnitřní straně stehen lze provádět i přes oděv, potom takový fyzický kontakt lze uskutečnit i při velmi dráždivých příležitostech. Lze tak totiž eroticky laškovat a dráždit si vzájemně erotogenní zóny i na veřejnosti, natož teprve v přítmí filmového nebo divadelního představení, případně u stolu s přáteli a známými bez jejich vědomí.

CO MŮŽEME OCHUTNAT A CO ZABOLÍ

Dotyky se mohou pohybovat od kolene až po oblast třísel, případně zabloudí nezbedná ruka i do pánského klína a zkontroluje propukající nebo již zcela dokonalou erekci, jen to nepřežeňte, při zvýšené intenzitě dotyků a nějakém tom vsunutí jazyka do ušního boltce je k předčasné ejakulaci občas jenom krůček! A vy si ho přece chcete pěkně a pomaličku vychutnat, nebo snad ne? Takže i v téhle erotogenní zóně vždy dávejte pozor, jak na tom váš partner je. A v rouše Adamově, tam při laskání vnitřní strany stehen často postačí opravdu jen málo a zduřelý penis by křičel rozkoší nahlas, kdyby měl ústa! Při pomazání vnitřní strany stehen (u protějšků s hustým porostem „srsti“ to raději nezkoušejte a zvolte jinou taktiku) šlehačkou, likérem nebo čokoládou si můžete následně pochoutku s gustem olizovat a partner vás bude hladit nedočkavě po vlasech, krku nebo v místech, které mu rafinovaně nastavíte a nabídnete k laskání.

DÁL SE VYDÁME NAHORU NEBO DOLŮ?

Pokud se na vnitřní stranu stehen nemůžeme díky nenápadnému, ale setrvalému a záměrnému odporu partnera dostat, zkusme to cestou „nenápadného obchvatu“, tedy buď od laskání kolen a s následujícím lehkým, pomalým postupem směrem vzhůru, nebo opačný, směrem. Tedy začněte v klíně (k penisu vás muž kupodivu připustí často mnohem ochotněji než na vnitřní stranu stehen), při orálním sexu nebo lehce provedené masturbaci už se druhá ruka na vnitřní stranu stehen protáhne mnohem snadněji. A máte to, co bylo vaším cílem! Další mužská erotogenní zóna je dobyta…