Nažhavte ho! Masáž chodidel krok za krokem

Pokud vás láká eroticky laděná masáž chodidel, máte dvě základní možnosti volby. Můžete navštívit masážní salon s touto specializací nebo si udělat příjemnou chvilku sami pro sebe a pokusit se docílit toho, co provádějí profesionálové a profesionálky.

Není to až tak obtížné, citlivé erotogenní zóny určitě zvládnete perfektně stimulovat, pokud budete vycházet z osvědčených základních postupů. Ovšem nějaké vybavení potřebovat budete, nejprve se tedy ujistěte, že máte po ruce všechny důležité potřeby a prostředky. A potom hurá do akce!

VHODNÉ PROSTŘEDÍ JE ZÁKLADEM ÚSPĚCHU

Masáž může být jednostranně zaměřená, pokud se tedy chcete věnovat naplno pouze svému protějšku, při doma prováděných masážích ale mnohem lepší výsledky přináší často vzájemně provedená erotická masáž, kdy své erotogenní zóny budete zpracovávat vzájemně.

Chodidla jsou velmi citlivá a přenášejí veškeré doteky do centrální nervové soustavy, nic tedy nelze uspěchat. Chybný krok lze sice napravit, ale za cenu opakování velké části postupu, proto se oba na masáž pečlivě připravte! Prvním krokem (a skutečně velmi důležitým!) je navození vhodné atmosféry a správného prostředí.

To znamená především zabránit přístupu vnějších rušivých vlivů.

Zavřete tedy raději okna, aby nežádoucí zvuky a další vjemy byly co nejvíce omezeny (pokud budete provádět erotickou masáž chodidel v městském bytě nebo poblíž zdroje dalších nežádoucích vlivů), přírodní zvuky i vjemy není potřeba pochopitelně tak intenzívně omezovat.

Tlumená hudba, která vyhovuje oběma partnerům, je vhodnou kulisou, stejně tak lehce přitlumené osvětlení a použití vonných tyčinek nebo svíček pomůže k navození vhodné atmosféry. Před masáží chodidel je samozřejmě vhodné provést jako uvolňující přípravu i dostatečnou očistu, nejlépe prostřednictvím koupele (nohu nebo celého těla).

ZAČÍNÁME S MASÁŽÍ

Následně je vhodné nanesení vonných olejů nebo dalších změkčujících esencí, které chodidla připraví k finální masáži.

Provádíme to rukama, ovšem lze tento postup praktikovat i mnohem dráždivějším způsobem, pro inspiraci poslouží postupy asijských masérek a masérů, kteří už v této fázi používají celého těla včetně intimních částí.

Nanesení emulze prostřednictvím prsů, zadečku nebo třeba i penisu vzbudí v masírované osobě ten správný erotický zájem, který následný postup ještě silně zvýší. Použitím erotogenních zón k nanášení mazadel tedy rozhodně postupujete správnou cestou!

FANTAZII SE MEZE NEKLADOU

Rozhodně postupujte vždy tak, aby i vašemu partnerovi (nebo partnerce) byl celý postup co nejpříjemnější, to je jeden ze základních prvků každé masáže, tedy i erotické masáže chodidel.

Uvědomte si, že erotogenní zóny na chodidlech jsou velmi citlivé a partner vaše počínání vnímá hodně intenzívně.

DALŠÍ POSTUP PODLE SITUACE

Jemné a citlivé masírování chodidel působí neskutečně erotickým a vzrušivým dojmem, použít můžete kromě rukou a svého těla i jemných látek, na škodu není ani vibrátor, nastavený na nižší rychlost.

Ale na to už při masáži přijdete sami, jen pozor, lechtat a vzbuzovat nelibé pocity v žádném případě nezkoušejte, ani v žertu. Užijte si erotickou masáž chodidel naplno, navzájem bývá i zážitek znásobený! Vystavit své tajné erotogenní zóny partnerovi si žádá důvěru, nesmíte ji tedy zklamat.