Nejzáhadnější mužská erotogenní zóna je mozek

Fyzický kontakt a hlazení, jemné doteky nebo polibky, to nepřipadá v případě této mužské erotogenní zóny jako reálně uskutečnitelné, přitom ale všechny tyto i činnosti i mnoho dalších podnětů se do mozku přenáší, zpracovává a vyhodnocuje.

Tomu nakonec odpovídá i následná mužská reakce. A to navíc dokáže být mužský mozek pěkně vykutálený a přijít i s takovými požadavky, kdy jejich splnění není žádná legrace…

MOZEK NESPADNE POKAŽDÉ HNED DO KALHOT

Ačkoli se často říká, že když chlapovi „zahučí v klacku“, začne přemýšlet vším jiným než mozkem, není to pokaždé pravda.

Ačkoli intenzívní dráždění erotogeních zón vyvolává různé reakce, vždy vědomě nebo nevědomky procházejí přes mozek, který je jakousi „ústřednou“ a všechny podněty jím procházejí.

Zde dochází i k mísení libých či nepříjemných pocitů, právě z této utajené erotogenní zóny vyjde nakonec (ačkoli celý proces trvá jen zlomek sekundy, postup je skutečně takový, jak je zde popsán) výsledná reakce i další činnost.

Pochopitelně ve chvílích sexuálního vzrušení nejsou ani vždy výsledky mozkové činnosti vždy stejné, jako by byly v klidovém a nevzrušeném stavu.

Adrenalin, působení hormonů i feromonů, to vše pochopitelně ovlivňuje i činnost mozku. Ale spíš se podívejme na to, jak lze mužský mozek žádoucím způsobem stimulovat.

PŘEDEHRA JE I PRO MOZEK DŮLEŽITÁ

Dokonce více než důležitá, mozek ji totiž svým specifickým způsobem vyhodnocuje nejen z pohledu muže, ale také chování a eroticky působící stimulace mužských erotogenních zón ze strany partnerky procházejí složitými procesy, které ovlivňují další postup a vývoj situace.

Každá drobnost, kterou zaregistrujeme je totiž mozkem přehodnocena a ačkoli bychom třeba některé věci raději „hodili za hlavu“, není to až tak snadné. Správná předehra působí velmi dobře na celkové rozpoložení a mozek to pochopitelně zaregistruje.

Stejně tak i další libé pocity, ať už jsou to vjemy optické (tedy co, co muž vidí) nebo fyzické stimulace (doteky, polibky, mazlení a něžnosti), do řady kladně přijímaných vjemů patří i dojem z prostředí, cesta k dobývání muže vede pochopitelně i žaludkem.

Tedy nějaké dobré, mírně dráždivě okořeněné jídlo s rozumnou dávkou vhodného nápoje (víno, likér) přinášejí další pozitivní informace do mozku. A ve výčtu bychom mohli pokračovat ještě dlouho.

NÁPADITÉ PRVKY PŘEDEHRY I SAMOTNÉHO SEXU

Oživit předehru i rozjíždějící se sexuální kontakt můžete i s nasazením originálních nápadů, na každého muže platí něco trochu jiného, ačkoli přece jen některé věci jsou použitelné prakticky univerzálně.

Každý totiž má rád pocit, že je něčím výjimečný a úžasný, někomu budou víc vyhovovat něžná slovíčka a laskání za šera, jiný ocení i trochu vulgárnější přístup „zlobivé holky“ nebo se chopí příležitosti ukázat svou převahu.

Například vhodně provedeným striptýzem, při kterém vám partner může být i do jisté míry nápomocný, tím určitě nic nepokazíte.