Prostata je mužský bod G

Velmi důležitá žláza, jež vytváří důležitou součást ejakulátu a výrazně zvyšuje i živatoschopnost spermií, je současně i jednou z důležitých mužských erotogenních zón. S přibývajícími léty se může stát i zdrojem zdravotních problémů a komplikací, bez ní by ale mužská sexualita prostě fungovat nemohla.

DOBŘE UKRYTÁ A CHRÁNĚNÁ

Tato důležitá žláza je o něco větší než poslední článek mužského palce a lze ji najít poměrně dobře skrytou před vnějšími vlivy mezi konečníkem a stydkou kostí.

Tvoří přibližně prstencovitý útvar, kterým prochází močová trubice, pokud se budeme zaobírat podrobnostmi. Nejdostupnější je cestou přes konečník, i lékaři svá vyšetření provádějí u prostaty zpravidla anální cestou.

Stimulace prostaty coby mužské erotogenní zóny před sexuálním aktem i v jeho průběhu bývá přijímána ze strany mužů zpočátku váhavě a s určitou nervozitou, po opadnutí studu a nejistoty se stává velmi oblíbenou součástí milostné předehry.

Prostata

MASÁŽ DOKÁŽE PŘINÉST USPOKOJENÍ

I samotná masáž prostaty by většinu mužů dovedla až k orgasmu, to ale nebývá většinou jejím cílem. Jde spíš o to, jak navodit příjemným drážděním co nejrozkošnější vzrušení a připravit tak partnera na nadcházející erotické divočení.

Existují v zásadě dva způsoby, jak lze masáž prostaty provádět. Dosáhnout vhodným způsobem na tuto erotogenní zónu lze buď přímo, tedy prostřednictvím „zadních vrátek“ (pokud vám slova jako anál nebo konečník přijdou nějakým způsobem nepříjemná), to je opravdu spolehlivý postup a platí prakticky na všechny muže.

Použití latexové rukavice je možné, ale po skončení si fajnovky mohou svůj prstík prostě pořádně omýt a nijak jich neubude, vždyť anální sex je již dávno technika zbavená pomluv a pohany.

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ TECHNIKY

Prostata neboli předstojná žláza je často přirovnávána k ženské mu bodu G, výsledky jsou opravdu minimálně srovnatelné, jen se naučit těm správným postupům a odhodit falešný stud.

Pěkně naslinit prst nebo ho potřít lubrikantem a šup tam s ním! Uvidíte, že se vám to vrátí, výkon vašeho samce se zvýší přímo neuvěřitelně. A příště už s návrhem na lehké promasírování prostaty přijdete sama…

Někteří muži odmítají toto zajímavou masáž své „zadní“ erotogenní zóny jen proto, že jsou přesvědčeni o náběhu na homosexualitu v souvislosti se všemi análními praktikami. Chlapi, probuďte se, už máme jedenadvacáté století!

ČEMU SE ŘÍKÁ MILKING?

Tento termín vznikl v angličtině a celosvětově je běžně používán. V původním smyslu to značí „dojení“ (tedy dojení mléka) a při provádění milkingu dochází u muže v jeho citlivé erotogenní zóně k částečnému vyprázdnění prostatických žlázek.

Dochází tedy k ejakulaci po stimulování prostatické žlázy. Semeno je při některých praktikách zachycováno a používáno i k dalším hrátkám, milking se často provádí při BDSM praktikách.