Šourek při orálním sexu nepřehlížejte

Možnosti kreativity v sexu jsou prakticky neomezené, každou chvíli nás něco překvapí i v oblastech, kdy bychom to snad už ani nečekali. Stejně tak u mužské erotogenní zóny v nejtěsnějším sousedství penisu – u šourku. K čemu tenhle „pytlík“ vůbec mužské tělo má? Jedná se o to, že pro zdárný vývoj spermií je zapotřebí o něco nižší teplota, než jakou si běžně udržuje zbytek těla. Sice jen asi o dva stupínky, ale pak jsou čiperky pěkně zdravé a plní své funkce. A tak to Stvořitel vyřešil tímto „pomocným chladicím zařízením“, které se stává pro ženy často laskanou a stimulovanou oblastí.

POHRÁT SI S KULIČKAMI V SÁČKU

Každý muž ocení, když při sexu jeho partnerka odloží zábrany a dokáže stimulovat co nejpříjemnějším způsobem jeho intimní erotogenní zóny, ke kterým počítáme určitě i šourek a varlata. Při orálním sexu je lehké dráždění rukou velmi žádoucím zdůrazněním erotického prožitku, ruku na šourku ale mnozí ocení i při různých polohách během praktikování vaginálního i análního sexu. Tohle místo je poměrně dobře dostupné a skrývá se v něm velký erotický potenciál. Během předehry někteří muž hrátky a laskání se šourkem až tak nemilují, o to více je ale ocení při sexu a orálním uspokojování. Neměli by se ostýchat si o takovou službu případně nerozhodné partnerce umět na rovinu říci.

ŠOUREK JE CITLIVÝ, MĚJME TO NA PAMĚTI

Další poměrně málo známou a přitom často vysoko oceňovanou erotickou technikou je takzvaný TEABAGGING, tedy vkládání šourku s varlaty na obličej nebo přímo do úst. V překladu to vzniklo z anglického termínu, označujícího „namáčení čajového sáčku“ a český překlad snad ani není potřeba. Varlata i šourek jsou velmi citlivou erotogenní zónou, je třeba s nimi zacházet opatrně a s citem, bolestivý dotek by mohl znamenat i ochabnutí erekce a ukončení sexuálních radovánek. Při vkládání do úst není dobře ponechávat šourek po delší dobu v teple ústní dutiny, důvod byl popsán hned v úvodu článku.

S „MUČENÍM“ RADĚJI OPATRNĚ

Při vykonávání BDSM praktik si muži od přísné dominy často nechávají provádět různé postupy, všeobecně označované jako CBT (Cock&Ball Torture – v překladu mučení penisu a kulek). Nechávají se tak na svůj vlastní popud týrat především submisivní muži (tedy ti, kteří si libují v podřízené roli otroka nebo sluhy). Pro ně je vytouženým vzrušením nejen bolest, ale i pocit ponížení a výsměch. I takhle se dají stimulovat mužské erotogenní zóny. Inu, když to někomu vyhovuje a uspokojí ho takové techniky, proč mu to vymlouvat. Některé nástroje jsou jen jednoduché postroje, jiné ale připomínají skutečné středověké mučicí nástroje.