Zavažte mu oči! Erotogenní zóny budou ještě citlivější

Zavázané oči probouzejí v každém zvýšené vnímání ostatními smysly, takže bude tedy výrazně zvýšena i citlivost erotogenních zón vašeho partnera, na to si můžete vsadit! Navíc právě zbavení zrakového vjemu intenzívně posiluje fantazii a představy jsou mnohem odvážnější než jindy. Chlípné touhy a představy se mohou uvolnit, k tomu několik smyslných dotyků, vhodná tlumená zvuková kulisa a erotické dusno nabírá na síle!

KAPESNÍČEK, VOŇAVÝ ŠÁTEK, POUŽITÉ KALHOTKY

Zavázat svému partnerovi oči, na to ho musíte nejprve nějakým vhodným způsobem připravit a vysvětlit mu, v čem to bude tak skvělé a jedinečné.

Pokud už má s podobnými hrátkami určitou praxi, lze pochopitelně vše také vystupňovat a přidat například i další omezující prvky, dráždící představivost a zvyšující sexuální touhy.

Po zavázání oči lze použít i znehybnění pomocí pout nebo lepicí pásky, aby vám byl vydán o to více na milost a nemilost, ne každý „pán tvorstva“ si ale tyhle techniky jen tak bez protestů nechá líbit.

Abyste ho přesvědčila, můžete mu třeba slíbit, že si potom role prohodíte, to často zabere. Vůně použitých kalhotek na obličeji rozdráždí i zdánlivého kliďase a udělá z něj divokého býka!

KDE ZAČÍT S DOTEKY

Jemné a něžné doteky jsou po zavázání očí velmi vhodné, působí uklidňujícím a současně eroticky vyzývavým dojmem, můžete pochopitelně nenápadně zabrousit i do těch nejstřeženějších mužských erotogenních zón.

Ohlídejte si, aby „nepodváděl“ a nekoukal, ačkoli ono by se zase tak moc nestalo, co myslíte? A když mu to udělá dobře…

S partnerem dočasně zbaveným zrakových vjemů je najednou vzrušující i obyčejné líbání a intimní doteky na důvěrných místech, zkuste jednoduché erotické hry, například „kam jsem si teď položila tvoji ruku?“ nebo „a čím tě hladím teď?“

Vzrušivost ve spojení s naplno pracující fantazií udělá svoje a po chvíli ho budete muset brzdit, jak se na vás najednou začne sápat.

PŘIDAT I DALŠÍ PŘEKVAPENÍ

Překvapit (ovšem rozhodně ne tím, že mu uděláte něco, co nemá rád, to by se konaly hrátky na „slepou bábu“ asi naposledy) nějakým dalším originálním nápadem, to je jeden ze způsobů, jak si udržet partnerovu pozornost a udělat mu milování ještě mnohem zajímavější.

Popisovat, co se zrovna chystáte udělat, jak to uděláte a jak si to budete oba užívat, to je překvapivě silná motivace, které erotickou fantazii výrazně posílí.

Pohladit po erotogenních zónách nenbývá nikdy na škodu, vždy ale tak, aby to partnerovi bylo příjemné.

Pokud má nějaké „posvátné“ místečko, kam vás napustí ani normálně, se zavázanýma očima vás tam nepustí zaručeně a ještě vás obviní z podvodu. Takže s důvěrou a s láskou, potom to bude úžasné!