5 ženských erotogenních zón, na které zapomínáte

Každá žena má svou tajuplnou třináctou komnatu, kde si skrývá v soukromí a pod rouškou tajemství vlastní erotické touhy, představy plné vášně a jen málokdy dá někomu do svých tajemství naplno nahlédnout. Ale i malé poodhalení stojí většinou za to, často se nám podaří zbytek domyslet nebo se vhodně přizpůsobit.

A klíč k ženskému srdci (i ostatním pro muže tak přitažlivým místům) bývá někdy snadno nadosah, jen o něm vědět. Některé ženské erotogenní zóny musíte prostě teprve odhalit!

VLASY NEJSOU JEN NA PARÁDU

Lidské tělo má mnoho tajuplných míst, která na první pohled ani nepůsobí jako erotogenní zóny, přitom právě jejich prostřednictvím lze vyvolat mnoho žádoucích a dráždivých vzruchů.

Hlava je velmi citlivá a nabízí spoustu míst k laskání, co ale takhle pohrát si něžně s vlasy? Ať jsou krátké nebo dlouhé, plavé, uhrančivě černé, rezavé jako liška nebo blond, kontakt s vlasy je pro ženu pokaždé určitou erotickou stimulací.

Jemné probírání vlasovým porostem se hodí do úvodu předehry, při samotném milostném aktu v některých polohách přidržení ženy (samozřejmě s rozumem a citem) právě za vlasy může oba milence symbolicky vrátit do dob drsných jeskynních lidí a přinést oživení do erotického vztahu.

Kupte si erotickou pomůcku

VÍČKA A NOS ČEKAJÍ NA NĚŽNOSTI

Víčka jsou jedním z nejcitlivějších míst ženského těla, proto musíme být v téhle erotogenní zóně co nejněžnější. Slabé fouknutí nebo lehoučký polibek je dostatečnou erotickou stimulací.

Nos je výrazným prvkem v uspořádání obličeje, u každé ženy je nenapodobitelným originálem a to bychom jí měli dát najevo.

Přejíždění rty nebo jazykem po hraně nosu i jeho bočních stranách je velmi dráždivé, počítejte s tím, že mnohé ženy vám tuhle něžnost s chutí oplatí a v žádném případě se do ní nepouštějte, pokud sami nejste schopni si stejné dráždění vychutnat i na svém těle.

Obě tyto erotogenní zóny lze jemně stimulovat i současně.

LÝTKA I KOTNÍKY SI ZASLOUŽÍ POZORNOST

Více nebo méně opomíjené erotogenní zóny ženského těla lze najít i na nohou, kupříkladu takové ženské lýtko je přímo uměleckým dílem, které dokáže v muži vyvolat spoustu divokých fantazií a představ.

Vždyť byly i doby, kdy spatření ženského lýtka byl přímo zážitek z kategorie téměř pornografické!

To už je sice dávno za námi, ale pěkně tvarované lýtko je stéle něčím, co rozhodně stojí za pozornost.

Lýtka jsou dnes téměř bez výjimky zbavena i nejjemnějších chloupků a líbání nebo laskání prostřednictvím jazyky tak tuto lákavou ženskou erotogenní zónu dráždí zcela dokonale.

A že lýtko končí kotníkem, to ví přece každý. Ovšem jak na kotníku rozehrát erotický koncert ve stylu bájného milovníka Casanovy? Kdepak, nemusíte studovat zaprášené svazky a pídit se v archívech. Prostě něžné doteky, polibky, k tomu pár něžných slůvek a jste na správné cestě.