Hýčkejte a rozmazlujte její rty

Dobře přístupnou a výborně stimulující erotogenní zónou jsou ženské rty. Jsou na první pohled patrné a u každé osoby se mohou výrazně odlišovat. Již vzhled rtů nabízí několik možností ke zvýšení žádostivosti u ženy, co potom teprve přímý fyzický kontakt. A to rozhodně nejde jen o líbání, způsobů využití této ženské erotogenní zóny je totiž skutečně spousta.

NEMUSÍME JE HLEDAT

Rty jsou výraznou součástí obličeje a podílejí se na jeho celkovém vzhledu. Mohou být smyslně plné, ostře vyrýsované, úzké nebo široké a spolu se zuby svým způsobem ženu charakterizují. Někdy jsou trochu zhrublé, popraskané, jindy opatřené vrstvou rtěnky nebo změkčujícího prostředku, vždy jsou pro ženu typické a ráda je nabídne k laskání a dráždění. Především však každá ocení, když budete umět její erotogenní zóny využít tak, aby to ženě přineslo radost, příjemný pocit a uspokojení.

RŮZNÉ MOŽNOSTI KONTAKTU

V první fázi stimulace se může jednat o někdy podceňované verbální pomazlení, tedy o slovní chválu a připodobňování rtů ke zralým třešním, rudým jahůdkám a podobně. V žádném případě je ale nepřirovnávejte párečkům či klobásám, i když třeba máte uzenářské výrobky v oblibě a byla by to pochvala od srdce. Jenže takové ohodnocení svých erotogenních partií by většina žen nepochopila správně, spíš byste se jich mohli dotknout nebo je i urazit. Při jemných dotycích prsty většinou lze cítit reakci ženy a podle toho pokračovat v laskání vhodným způsobem. Pokud vaše prsty tedy olízne, je čas k jemnému zasunutí konečků prstů do úst, mnohé ženy v tom dokáží vycítit příslib blížícího se sexu a intenzívně spolupracují.

POLIBKY A DALŠÍ DŮVĚRNOSTI

Od nevinných doteků a hlazení rtů už je jen kousek k polibkům, většinou začínají od krátkých, spíše jemných, kdy oba partneři navzájem jakoby „ochutnávají“ své erotogenní zóny, u déletrvajících vztahů nebo při silné vzájemné přitažlivosti dochází brzo k velmi intenzívně prožívaným tzv. francouzským polibkům. Při nich je navazován vzájemný kontakt jazyky, dochází i k výměně slin a kontaktu jazyka se zuby a dásněmi partnerky. (Je vůbec nutné připomínat nutnost ústní hygieny před situací, kdy může dojít k polibkům? Ale raději ano, jen tak pro jistotu, ačkoli třeba vás se to zrovna nemusí týkat.) Doba trvání tohoto silného prožitku by neměla být příliš prodlužována, nejde přece o žádné rekordy a několikaminutový „francouzák“ by asi nebyl pro mnohé partnerky tím pravým úvodem k následujícímu milostnému laškování. Ovšem milenecký polibek nesní ani připomínat loučení u rychlíku. V průběhu sexu lze rty dráždit i žaludem nebo celým penisem, pokud se to partnerce i vám líbí, není na tom nic špatného, mnohé to naopak dokáže pěkně „rozdivočit“.