Klitoris je magické tlačítko rozkoše

O tom, že klitoris slouží jako nástroj navození sexuální touhy a je jednou z nejcitlivějších ženských erotogenních zón, se toho hodně napsalo, namluvilo a také se traduje na toto téma spousta nesmyslů. Rozhodně nelze počítat s tím, že všechny ženy jsou v této oblasti těla stejně citlivé a že budou stejně reagovat. Proto s partnerkou není na škodu i její požadavky probrat, je-li to přijatelným způsobem možné. Často při milování stačí pár slovíček a hned je sex pro oba mnohem příjemnější.

HLEDNÁNÍ NEBUDE SLOŽITÉ

V překladu znamená vlastně název toho to malého, ale důležitého orgánu něco jako „klíčník“, skutečně na vás čeká u vstupního otvoru. Jedná se především o jeho viditelnou a našemu laskání přístupnou část, tedy o tu, kterou najdeme mezi stydkými pysky nad poševním vchodem. Klitoris čili poštěváček je tvořen topořivými tělísky (jako je tomu i u mužského penisu, jehož je jakousi zmenšenou obdobou) a díky bohatému počtu nervových zakončení je velmi citlivý. Při navozeném vzrušení se jeho citlivost ještě mnohonásobně zvýší, buďme tedy vždy raději přiměřeně něžní. Jedná se o velmi citlivou ženskou erotogenní zónu, jakékoli násilí a přílišný spěch by mohly všechno pokazit, vynechat v předehře klitoris lze pouze na přímou žádost partnerky, stane se to ale opravdu jen výjimečně.

POCHVÁLIT A VYZKOUŠET VHODNÝ POSTUP

Ještě před mazlením lze klitoris i pochválit něžnými slůvky, na každém si přece něco hezkého dokážeme najít, ať už je to zbarvení, tvar, velikost nebo cokoli jiného. Žena totiž chválu na své erotogenní zóny slyší vždy ráda, o tom nepochybujte! Při kontaktu prsty byste je rozhodně neměli mít suché, to by partnerce totiž jistě nebylo příjemné. Prsty lze tedy před mazlením naslinit nebo potřít lubrikačním gelem, případně vám je možná v rámci předehry rafinovaně nasliní partnerka a vy si třeba ani neuvědomíte, že se nejednalo jen o projev vášně a touhy. Navlhčení klitorisu a celé erotogenní zóny lze provést také přímo jazykem a potom se vrátit k „ruční práci“. Velmi šikovným postupem dráždění poštěváčku prsty (i jeho bezprostředního okolí celou dlaní) je vytvoření tvaru písmene „V“. Když prsty opatrně při hlazení a mazlení lehce sevřete k sobě a zase uvolníte, často vyvoláte ve své společnici ty nejpříjemnější pocity. Drtivá většina žen dosahuje takzvaného klitorálního orgasmu snadněji než orgasmu vaginálního.

KOLIK JAZYKŮ UMÍŠ, TOLIKRÁT JSI MILENCEM!

Jazykem prováděné laskání a stimulace klitorisu spolu s vagínou je jedním z nejúčinnějších a nejoblíbenějších způsobů dráždění ženských erotogenních zón, zrychlování a zpomalování dotyků špičkou jazyka ženu skutečně může dovést k maximálnímu sexuálnímu vzrušení.