Na prsa a bradavky musíte opatrně

Prsa jsou jedním ze symbolů ženskosti a současně jednou z nejvýraznějších ženských erotogenních zón, bradavky potom jakousi třešničkou na pomyslném dortu ženských klenotů. Prsa jsou současně chloubou i starostí každé dívky i ženy, muži jim věnují velkou pozornost a často mají dokonce poněkud přehnanou snahu podle prsou hodnotit hned šmahem ženu na první pohled.

Prsa jsou velmi citlivá, bradavky potom při lehkém dráždění zduří a pro vzrušení mívají velký význam. Ovšem je třeba brát v potaz, že citlivost a dráždivost ženských ňader se často rapidně liší.

KAŽDÁ ŃADRA JSOU JINÁ, NENÍ POCHYB

Ačkoli se jedná o nepřehlédnutelnou erotogenní zónu, nenajdete snad dva páry prsou, které by byly úplně sejné, ačkoli je do několika kategorií zhruba rozdělit můžeme. Kritérií je ovšem pochopitelně více, například podle velikosti, tvaru, pevnosti, postavení a velikosti bradavek i samotných dvorců, často příliš jednoznačné pohledy ale nemusejí být ženám vždy příjemné.

A to ani těm přírodou dokonale obdařených, často jsou pro ně tím nejdůležitějším na jejich těle, to však ještě nedovoluje každému na ně jen tak zírat a mlsně je obhlížet. Některé ženy mají například určitý komplex z malých prsou (a občas se odhodlávají i k jejich úpravám z rukou plastických chirurgů), mohou však brát jako klad vyšší vzrušivost a citlivost, nepotřebují tedy ani tak silnou stimulaci.

Velká prsa přitahují jako symbol mateřství, plodnosti a ženskosti zájem mužské poloviny lidstva, občas s sebou ale přinášejí i nějaký ten problém. Nevěříte? Například rychlý pohyb a sporty jsou s většími prsy poměrně komplikovanou záležitostí, časem dochází navíc u každého člověka k určitému ochabování svalstva a povislá prsa už ani ta nejlepší podprsenka do původní polohy dokonale nevrátí.

JAK NA NĚ

Co se jedná mazlení přes oděv (tuto techniku stimulace erotogenních ženských zón označujeme často jako petting), jedná se nejčastěji o dotyky rukama, většinou celou plochou včetně dlaně, příliš pevné mačkání a žmoulání bradavek je spíš nepříjemné.

Při běžné předehře po vysvléknutí přicházejí na řadu i dotyky prostřednictvím tváří, rtů a dalších částí těla, hebká a poddajná prsa probouzejí v mužích velmi silně pocit sexuálního vzrušení. Vztyčené bradavky potom spolehlivě naznačí, že ke vzrušení došlo i na straně ženy, jinak tomu může být snad jen v nedostatečně vytopené místnosti.

Pro ty, kteří si mazlení s ňadry rádi dlouho a důkladně užívají, stojí za doporučení lubrikační a vonné gely, které pokožku zvláční a prožitku dodají ještě větší intenzitu. Potřít prsa nějakou lahůdkou a následně si užívat její olizování, to je jedna z velmi často praktikovaných technik, kdy se vzrušení na citlivých ženských erotogenních zónách přenáší na oba partnery.

DALŠÍ OŽIVENÍ HRÁTEK S PRSY

Pochopitelně v průběhu sexu nebo při zakončování předehry může docházet i k takzvanému tittyfuckingu, tedy pohlavnímu styku mezi stisknutá prsa, tato technika je buď používána ke zvýšení erekce nebo končí přímo ejakulací Na bříško, obličej či prsa partnerky, detaily opět záleží na chuti a vzájemné dohodě obou zúčastněných.

Prsa jako citlivá erotogenní zóna mívají významnou roli i při hrátkách s elektřinou, vibrátory a dalšími pomůckami, tomu se ale budeme věnovat v samostatném článku.