Nezapomínejte na vnitřní stranu stehen

Ženská stehna jsou vděčným (a současně asi i věčným) tématem nejen pro malíře a sochaře, vždyť na nich spočine se zalíbením oko snad každého muže všech generací. Stehna dokáží o ženě i hodně prozradit, nejen svým vzhledem ale i tím, jak s nimi dotyčná manipuluje, jak je vystavuje nebo naopak skrývá. Je to prostě nejen jedna z důležitých ženských erotogenních zón, jedná se současně i o estetický prvek.

KDE ZAČÍNAJÍ A KDE KONČÍ?

Přechod ženských stehen do zadečku je pozvolný, krásný, eroticky vyzývavý a určitě by se našlo hodně „dobrovolníků“ a samozvaných vědců, kteří by se odbornému rozebírání této tématiky rádi věnovali. Vnitřní strana je velmi citlivá, přitom se nejedná jen o fyzický dotyk, důležitý je v tomto případě i psychický aspekt celé věci. Když totiž žena zpřístupní vnitřní stranu svých stehen, dává tím jakýsi podvědomý souhlas k dalšímu postupu, který směřuje nejčastěji na její hlavní pevnost – vagínu. Dolní ohraničení stehen lze definovat mnohem snadněji, od lýtka je totiž odděluje koleno. Ani tyto partie ženského těla nelze opomíjet, budeme se jim ale věnovat v samostatném textu o ženských erotogenních zónách dolní části těla.

OPATRNĚ S HODNOCENÍM, DOTYKY S CITEM

Když nám partnerka umožní věnovat se vnitřním plochám svých stehen, je třeba zachovat aspoň trochu (jak je to v dané situaci možné, pochopitelně to nebývá pro každého zcela snadné) zdrženlivosti a postupovat zlehka. Tedy žádné brutální roztahování nohou od sebe, vhodné jsou jemné, citlivé dotyky ponejprv špičkami prstů, následně celou dlaní a můžeme vlastně přejít k masáži erotogenních zón. Máme-li k dispozici masážní gel, aromatický olejíček nebo něco podobného, masáž bude mnohem citlivější a příjemnější. Zkušení milovníci jistě vědí, co je to správná „příprava hřiště“ a jejich noční stolek nebo batoh na výlet tomu svým obsahem vždy odpovídá. Budeme-li se vnitřní straně stehen partnerky věnovat mezi kopulací, můžeme použít k potření vnitřní strany stehen i čokoládu, krémy a podobně, které následně pomocí jazyka ze ženských erotogenních zón stíráme. Snad byste ani nevěřili, jak tato činnost může být stimulující pro oba zúčastněné! Případnou celulitidu nebo kosmetické nedokonalosti se pochopitelně nesluší komentovat, při „práci“ jazykem dbejme na důkladné oholení, aby partnerka neměla později stehna jak po běhu trnitým křovím. Některé ženy ocení i horký dech na vnitřní straně stehen, jiné dovolí i lehké kousání, vždy je to na vzájemné domluvě.

ZAJÍMAVOST NAKONEC

Dnes už nám to přijde jako něco nepochopitelného, ale v například ve Spojených státech kdysi policie měla i speciální jednotky, které na veřejných plážích přeměřovaly ve sporných případech délku ženských plavek, aby neodhalovaly ze stehen víc, než zákon povoluje. Přitom ve srovnání s dneškem si tedy muži této dráždivé erotogenní zóny opravdu moc neužili.