Podkolenní jamky jsou opředeny tajemstvím

Zvláštní místo, taková obyčejná podkolenní jamka. Napadlo vás někdy, že to je rafinovaně ukrytá erotogenní zóna? Ovšem nelze se do podkolení nějak příliš rychle a neomaleně hrnout, je to místo citlivé, nepříliš často nastavované a pro některé ženy přímo intimní. Navíc některé ženy jsou na své podkolenní jamky citlivé z mnohem prozaičtějšího důvodu, prostě každý dotyk v těchto místech je lechtá a tak není příliš žádoucí. Pokud vám ale tohle skryté místečko bude zpřístupněno, máte se nač těšit, je to šance na skvělou předehru k ještě skvělejšímu sexu.

MÍSTO TROCHU ZVLÁŠTNÍ A SOUKROMÉ

Někdy to nejsou jen podkolenní jamky, silnou ženskou erotogenní zónou mohou být i celá kolena, v tom případě můžeme pole své působnosti prostě trochu rozšířit a techniky přizpůsobit. Podkolenní jamky jsou velmi citlivé, tudíž postačí k navození příjemného vzrušení ty nejjemnější techniky a praktiky. Masírování a mazlení lze příhodně spojit do jedné příjemné činnosti, kromě jiného má tato stimulace erotogenních zón na ženských nohách i příznivý účinek pro uvolnění lymfatického systému a k podpoře krevního oběhu dolních končetin i celého těla. Při masáži nohou se masírování podkolenní jamky provádí víceméně jako samozřejmá součást procesu, v případě erotických a tantrických masáží je také vhodným doplňkem. Použití vonných olejů a aromatických gelů je optimálním způsobem, jak si laskání nohou partnerky v podkolení prodloužit a zpříjemnit jí tuto praktiku na maximum. Rozhodně nijak nepospíchejme, delší dobu prováděná masáž v kombinaci s předehrou přinese mnohem lepší výsledky i ve finálním milování.

MASÁŽ JAKO SOUČÁST PŘEDEHRY

Masírování a něžné dotyky na citlivé kůži se líbí prakticky každé ženě, detaily „doladíme snadno podle jejích reakcí nebo si sama řekne, jak by se jí to líbilo ještě víc. Nejsilněji působí většinou doteky celou dlaní při pomalých, vláčných krouživých pohybech. Kůže je zde bez chloupků a mnohem hladší, než je tomu na jiných částech těla, proto je přímo jako stvoření pro něžné polibky a mazlivé doteky. Masáž v erotogenních zónách chce cit a praxi, jistě na to brzy sami přijdete.

JEMNĚ A JEŠTĚ MNOHEM JEMNĚJI

Doteky jako motýlím křídlem v podkolenní jamce často vykonají pravé zázraky, díky bohatému výskytu nervových ukončení je toto místo skutečně velmi citlivé, navíc jen málokdy je vystaveno déletrvajícímu hlazení a dráždění, ani oděvy zde tuto činnost příliš intenzivně nevykonávají. Zcela hladná a velmi jemná kůže svádí i k líbání, vzrušení lze stupňovat i něžnými slůvky a přirovnáními hladné pokožky erotogenních zón k orosené broskvi, čerstvé meruňce nebo něčemu podobně romantickému, pokud máte alespoň základní znalosti v oboru atraktivního ovoce, stejně dobře ale bude fungovat i porovnání s královským sametem nebo nejjemnějším hedvábím. Sladká a vhodně zvolená slovíčka jsou prostě občas velmi šikovným pomocníkem, jak jinak…