Staňte se přeborníkem orálního sexu aneb jak lízat

Termín CUNNILINGUS snad není třeba nějak důkladněji představovat, jedná se o druh orálního sexu, při němž jsou ženské pohlavní orgány a jejich bezprostřední okolí stimulovány pomocí partnerova jazyka. Dráždění se provádí v různých ženských erotogenních zónách, především na stydkých pyscích, klitorisu, někdy jazyk proniká i do vagíny a v oblibě je i lízání zadečku.

ZAČÍT ZLEHKA A POSTUPOVAT K CÍLI

Chcete-li se stát opravdu dobrým a vysoko ceněným milencem, musíte si osvojit i taje lízání a zvládnout uspokojení ženy pomocí svého jazyka.

Při práci jazykem je vhodné stejně jako při tradiční souloži obměňovat polohy, je to příjemné pro oba partnery a mnohem více si tak všechno užijete.

Lízání lze střídat s průniky penisu do vagíny nebo análu a také spojit s drážděním pomocí dilda nebo vibrátoru, není třeba pospíchat a tlačit na pilu, ženy si „lízací obřad“ rády užívají pěkně pomalu a až do dna.

S lízáním tedy můžete začít na vnitřní straně stehen nebo u pupíku a pozvolna se propracovávat k cíli, jenž leží nejčastěji v ženském klíně, velmi vzrušivé erotogenní zóně.

VYSTŘÍDAT VŠECHNA MÍSTA ROZKOŠE

Na každém místě rozkoše je třeba použít trochu jinou techniku, pohyb jazyka i vyvíjený tlak, rozhodně to nikdy nesmí být partnerce nepříjemné nebo dokonce působit bolest. K lízání se kromě stydkých pysků a vagíny výborně hodí zejména citlivý a dobře přístupný klitoris.

Při jeho lízání a sání můžete současně prstem nebo vibrátorem při troše zručnosti stimulovat pověstný bod G takovým způsobem, že se třeba dočkáte i squirtingu (mokrého orgasmu).

Nezapomínejte ani na zadní dírku a její okolí, správná partnerka ostatně odhodí stud a dokáže si říci nebo vás nenápadně nasměruje. Dejte na ni, většinou nejlépe ví, jak to od vás chce…

NEŠKRÁBAT A NEDŘÍT

Pokud vy i partnerka máte orální sex a především techniky spojené s lízáním v e skutečné oblibě, jistě víte, jak se na ně připravit.

Málokterá žena by si nějak užívala škrábání dvou denního strniště na vnitřní straně stehen i kdekoli jinde v intimních erotogenních zónách, aniž by dala najevo nelibost.

Delší vousy a knír už nebývají tak ostré a leckteré ženě nevadí jejich šimrání, vždy je to ale dobré raději společně vyřešit, abyste neprováděli něco, co vaše partnerka snáší jen se zaťatými zuby a vytřeštěným pohledem.

Hygiena vousů před i po lízání by měla být samozřejmostí, pokud jste se byli „pobavit na cizím hřišti“, je to přímo akutní potřeba, abyste domů nedorazili s podezřelým „parfémem“. S katastrofickými scénáři, k nimž může dojít při používání nedostatečně upevněných zubních náhrad, raději ani strašit nebudu.

Někdy to časem lze vyprávět jako veselou historku, v konkrétní situaci ale opravdu není oč stát. Ona ostatně postačí ztracená korunka z jednoho opravovaného zubu, která se zakutálí někam pod postel…