Všestraný průvodce erotikou, díky kterému se neztratíte

Eromag je magazínem, který vám poskytne všestrannou inspiraci pro vaši ložnici. Co všechno vás na tomto portálu čeká?

Jak na sex

Potřebujte si svůj milostný život trochu okořenit? Rubrika „Jak na sex“ skrývá návody, rady a inspiraci.

Funguje také jako vzdělávací část webu.

Odpovídá totiž na důležité otázky kolem intimity a milování, na které se mohou mnozí z nás stydět ptát někde jinde. Zasvětí vás do tajů análního sexu, vysvětlí, na co se můžete připravit, pokud se rozhodnete vyrazit na erotické masáže, a zabrousí také do problematiky pornografie a závislosti na ní. Máte obavu, jestli jsou vaše sexuální preference stále „normální“?

Eromag zná spolehlivě odpovědi.

Eromag je tak rádcem i inspiračním zdrojem, na který se můžete vždy spolehnout. Magazín přináší seriózní a ověřené informace. Součástí webu je také malý erotický slovníček nejužívanějších pojmů.

Vztahy a příběhy ze života

Řeč na portálu bude nejen o sexu, ale i o vztazích. Příběhy ze života vám mohou pomoci identifikovat se s osudy lidí, kteří se ocitli ve stejné nebo podobné situaci jako vy.

Eromag je tak nejen vynikajícím pomocníkem v oblasti erotiky, ale dokáže vám odpovědět na celou řadu palčivých témat, se kterými se můžete potkat v každodenním životě a vztazích.

Nebo zcela naopak: Přesvědčí vás totiž, že i žít jako single může mít celou řadu výhod.

Magazín Eromag je tu proto, aby vás podržel v jakékoli životní situaci. Nevíte si rady s tím, jestli si máte začít se svým kamarádem či kamarádkou nebo třeba kolegou (kolegyní) v práci? Po přečtení několika článků už třeba budete mít mnohem víc jasno.

Erotické pomůcky

Stydíte se vyrazit rovnou do sexshopu nebo si nevíte rady s velkým množstvím dostupných erotických pomůcek?

Eromag je spolehlivým průvodcem i v této sféře. Přináší rady pro začátečníky, kteří se poprvé vypraví do sexshopu, nabídne tipy a návody, jak vybírat erotické pomůcky. A také pomůže těm z vás, kteří by si rádi vyzkoušeli nějakou tu erotickou hračku, ale zrovna se jim nechce příliš utrácet.

Coby doplňkové propriety pro vaše milostné hrátky lze totiž využít i mnoho předmětů, které už běžně doma máte.

Absolutní „klasikou“ jsou v tomto segmentu například vibrátory či Venušiny kuličky. Dostane se však i na ty, kteří si potrpí na tvrdší sex. Co takhle si na pomoc vzít svorky, kolíčky nebo třeba důtky?

Erotické povídky

Netradiční sekcí je ta s erotickými povídkami. Kategorie obsahuje už více než 600 příběhů v celkem 15 kategoriích. Zde můžete popustit uzdu svojí fantazii. A to jak v roli čtenáře, tak i autora.

Eromag totiž vítá všechny ty, kteří by se do chodu magazínu chtěli sami zapojit a přispívat do něj. Povídky jsou roztříděny do kategorií. Potěšení se tak dostane milovníkům análního sexu i vyznavačům BDSM.

Web má desítky tisíc čtenářů, a tedy skutečně široký dosah. Měsíčně zaznamenává přibližně 20 000 návštěvníků. Vašim výtvorům se tak dostane značné pozornosti.

Díky erotickým povídkám budete moci jako čtenáři zažít příběhy, na které byste si v reálném životě třeba vůbec netroufli. Jak chutná nevěra ze seznamky a co všechno se dá zažít na tanečním parketu?

Erotické povídky vás přenesou k mnoha dosud netušeným zážitkům.

Inspirace

Rubrika Inspirace řeší sex ve vážném i méně vážném tónu. Víte, proč některé ženy upřednostňují výrazně mladší partnery nebo ve které zemi je zákonem přísně zakázáno souložit v sanitním voze? A který film může být ideální pro hezký večer s vaší drahou polovičkou?

Tato sekce magazínu Eromag dokazuje, že sex má mnoho podob a jejich objevování je nesmírně zajímavé. Sex navíc není nutné brát zcela vážně. Nemusíte vše hned na vlastní kůži zkoušet, stačí se pouze bavit.

Seznam sexshopů

Už víte, co chcete a kudy by se měly ubírat vaše erotické chvíle o samotě i s partnerem? Nejvyšší čas vyrazit „naostro“ do sexshopu.

Abyste si ušetřili komplikované hledání, můžete využít přehledný seznam takových obchodů. Jednotlivé provozovny jsou přehledně roztříděny podle krajů. Na své si tak přijde skutečně každý návštěvník. Zároveň se dozvíte o jednotlivých prodejnách vše potřebné – co nabízejí a jakou mají otevírací dobu.