Zadeček si zaslouží pozornost

Dovedete si představit ženské tělo bez něčeho tak důležitého, jako je zadeček? Určitě ne! A zadeček patří u něžného pohlaví i mezi důležité ženské erotogenní zóny, o tom nemůže být pochyb. A že se najde rozdílných typů, tvarů a provedení, doslova nepřeberné množství. A zrovna tak se najdou různé typy mužů, kteří upřednostňují jednou solidní buclatý základ, jindy zase sotva znatelné, jakoby anorektické „kmíny“. Prostě proti gustu žádný deputát, jak říkali naši dědové…

ZA KTEROU SE OHLÉDNEME?

Vhodně obdařené ženy a dívky dovedou svůj zadeček prezentovat především při chůzi takovým způsobem, až se člověku tají dech: K tomu se velmi často přidá efekt jehlových podpatků a krátká nebo dráždivě vypasovaná sukně, jen málokdo nehodí aspoň nenápadně pohledem. Také móda kalhot neubrala ženským erotogenním zónám v sedací části těla na půvabu, dokonce je často vykreslí ještě dráždivějším a provokativnějším způsobem. Vhodně se rýsující malé kalhotky pochopitelně přitažlivost zvýší, pokud je nedokážeme pod šaty zaregistrovat, hned se vtírá dráždivá myšlenka, zda si ta „samice“ nevyšla dokonce jen „na ostro“!

VELKÉ NEBO MALÉ HŘIŠTĚ

Jestli je výraznější ženskou erotogenní zónou větší nebo menší zadeček, vysportované tuhé půlky či barokně klenuté obliny, o tom vedou muži spory i zasvěcené debaty už odedávna a zřejmě je toto téma jen tak neomrzí. A jak je to se stimulací, která vede od zadečku až…inu, někdy to skončí různě, zase je to otázka vkusu a osobních preferencí. Hlazení a laskání zadečku lze provádět i nenápadně přes oblečení, tedy rozhodně nechci doporučovat nějaké frotérské dotyky na cizím pozadí v autobusu, ale při vzájemné náklonnosti se takové občasné hlazení a dotyky někde v kanceláři nebo jen částečném soukromí dovedou postarat o pěkně zrychlený tep. A co teprve zajet pod kalhotky, užít si kontakt s hladkou pokožkou zadečku, potom je pěkně sundat a mazlit se dál. Stahování spodního prádla může být rituálem, který se odehrává na rozdrážděných erotogenních zónách, najednou je cítit i roztouženost partnerky a trocha oddalování vášně ještě víc rozpoutá. Vniknout prstem do análu může být i předehrou pro vaginální sex, stejně jako jeho součástí, některé ženy si zase rády hrají na „zlobivé holky“ a s oblibou si na zadeček v rozumné míře nechají i naplácat.

NEZAPOMEŇTE I NA HORNÍ ČÁST

Muži často hladí s láskou a zaujetím půlkulaté obliny a zapomínají na velmi dráždivé místo, kterým je erotogenní zóna pod oblastí kříže, tedy vlastně úplně nejhořejší část těla, kterou ještě označujeme jako zadeček. Je v ní umístěno velké množství citlivých nervových zakončení, která přenášejí veškeré vzruchy a právě laskáním a hlazením či líbáním i dalšími intimními dotyky v těchto místech lze dosáhnout intenzívního dráždění. Jen to někdy vyzkoušejte, uvidíte sami!