Zakousněte se do jejího krku jak upír

Nejsou to jen děsivé noční přízraky, které se ženou za lidskou krví, koho přitahuje útlý ženský krček. Ostatně s tím kousáním – což raději hned předesílám – se to rozhodně nesmí brát nějak moc doopravdicky, vždyť pokud zrovna není sezóna na roláky nebo šály, mohli byste své partnerce nachystat určité problémy. Taková lákavá ženská erotogenní zóna, jakou je ženský krk si ale zvýšenou pozornost rozhodně zaslouží.

OD LÍCNÍCH KOSTÍ AŽ PO KLÍČNÍ KOST

Definovat přesně, kde začíná a končí ženský krk, to by bylo zřejmě téma pro debatu, jež by stejně k rozumnému cíli nevedla. Každý to totiž vidí jinak. Jenže nechceme řešit takové zbytečnosti, spíš se budeme věnovat téhle lákavé části těla coby nástroji erotického zájmu a stimulace. Pokud už máte povolen určitý stupeň důvěrností, je krk rozhodně vhodným místem k dalšímu taktickému postupu při dobývání bašt ženského těla. Málokterá odmítne romantické polibky a něžné doteky na krku, rameni nebo náznaku klíčních kostí. Snad jen pokud byste měli na bradě několikadenní ostré a škrábající strniště, potom je určitě vhodnějším postupem nechat celou škálu něžností jen na konečcích prstů.

VYCHUTNÁVAT A NEZANECHAT STOPY

Líbání na krku by mělo začínat jemně, postupně přidáváme na délce polibku i zvýrazníme krouživé pohyby jazykem. Právě v tom stupňování je kouzlo zvyšující se dráždivosti této na první pohled nenápadné erotogenní zóny. Celá oblast kolem krku je velmi citlivá i na nejmenší dotek, proto postačí často k výrazné stimulaci jen lehké dýchnutí ohřátým vzduchem z plic nebo něžné dotyky peříčkem, cípem šátku či nějakou hebkou kožešinou. Vhodné i jemné opakované foukání. Studené pocity nejsou příliš žádoucí, proto kostky ledu a studené nápoje i zmrzlinu si schovejte na laškování v jiných ženských erotogenních zónách. Při polibcích se držte v přiměřených mezích a nikdy nepoužívejte (jinak na žensém čele často velmi oblíbené) sání. Mohlo by totiž dojít ke vzniku podkožních modřin, které se poměrně dlouho vstřebávají a žádnou ozdobou pro ženu určitě nejsou. Tyto lidově zvané „cucfleky“ zniknou při způsobeném podtlaku popraskáním nejjemnějších žilek pod kůží.

JUGULÁRNÍ JAMKA JE KOUZELNÁ BRÁNA

Tvar a velikost jugulární jamky se u žen výrazně odlišuje. Kde ji najdeme? To je přece tak jednoduché, najdete ji mezi klíčními kostmi, kousek pod ohryzkem. Někdy není příliš výrazně vyvinutá, ale díky propojení na centrální nervovou soustavu se jedná o vysoce citlivou ženskou erotogenní zónu. Vložit do ní ohnivě červenou třešni nebo malinu, ještě zakápnout troškou likéru a můžete si dopřát neskutečnou delikatesu se silně erotickým nábojem. Dráždění jugulární jamky provádějte hodně jemně a i tak se dočkáte skvělých výsledků spolu s pochvalou od partnerky!