Ženské bříško nabízí prostor pro experimenty

Krása ženského bříška byla už mnohokrát při různých příležitostech nejrozmanitějšími způsoby popisována, stejně ale každý popustí uzdu své fantazii, když má příležitost si jeho krásu užívat. Je to určitě jedna z nejvyzývavějších a nejkrásnějších ženských erotogenních zón, jaké lze na těle nalézt. Kde vlastně končí bříško a začíná podbřišek, je to tak důležité přesně ohraničit? Určitě ne, stejně jako vytyčení přesných hranic horní části tohoto kouzelného území, které začíná někde pod pahorky prsů, souhlasíte?

VOLNÉ POLE PŮSOBNOSTI

Některé ženské bříško je pěkně do pevna vypracované, jen přímo provokativně vyzývá k tomu, abyste vyzkoušeli, jaký bude dojem na dotek. Jindy je trochu měkčí, ale mnohým z nás ani nějaký ten faldík není proti srsti, vždyť podívejte se do uměleckých galerií a obrazáren, navštivte nějakou tu výstavu soch a zajděte třeba pro změnu na plovárnu. Co kus, to unikát, na mnohých ženských erotogenních zónách člověk svůj zrak nechá spočinout déle, než asi káže dobré vychování, kdo by se ale udržel. Když vám žena své bříško poskytne k pomilování a pomazlení, važte si toho, jedná se o gesta odevzdání i pokory. A najít vhodný způsob laskání až do vrcholu sexuálního vzrušení, to bude potom váš úkol, kterého byste se měli se ctí zhostit. Víte, jak na to?

O NÁPADY A INSPIRACI NEBUDE URČITĚ NOUZE

Erotogenní zóny ženského (a pochopitelně i mužského) těla jsou citlivé na doteky, změny teploty a nejrůznější materiály. Tohle všechno tedy mějte na paměti, pokud chcete svou partnerku mazlením a stimulací bříška pozvolna rozpálit až doběla a nakonec ji sežehnout plamenem své erotické vášně. Že to je napsané až příliš poeticky a nic moc vlastně nenapovídá? V tom byl totiž tak trochu záměr, při hrátkách na bříšku je totiž třeba zapojit svou fantazii, nejen používat vyzkoušené a osvědčené recepty. Ale abyste neřekli, nějakou tu nápovědu pro vás samozřejmě máme. Rozhodně můžeme jako znalec a obdivovatel ženské krásy půvaby erotogenních zón pochválit sladkými slovy, jakýchkoli nelichotivých a kritických komentářů se ale rozhodně a za každou cenu vyvarujte, to je spolehlivá cesta do nejhlubšího pekla. Každá žena si je totiž vědoma svých (pro nás občas nepostřehnutelných nebo snadno přehlédnutelných) nedostatků a trápí se nad nimi, od nikoho jiného ale o nich v žádném případě nechce slyšet ani slovo!

KDYŽ TO CHCEME POŘÁDNĚ ROZBALIT

Kromě laskání a polibků na bříško i podbřišek mnohé ženy ocení i trochu nezvyklé techniky, například vypití bodyshotu (tedy nápoje nalitého v pupíku), bříško můžeme pokreslit ornamenty z rozpuštěné čokolády a potom si její konzumaci vychutnat, k zajímavým a hodně eroticky dráždivým hrátkám na poli ženské erotogenní zóny dobře poslouží i ovoce, šlehačka či kostkový led. Máte-li v oblibě na sex zaměřené hry a radovánky ve více osobách, naservírujte si pohoštění třeba z bříška jedné ze zúčastněných. Uvidíte, že o zábavu a vzrušení nebude nouze!