Ženské erotogenní zóny podle znamení

Ženy jsou někdy docela nečitelné, to víme určitě dost dobře všichni a není o tom pochyb. Jak tedy na ně, pokud chceme nenápadně a přitom s maximální účinností zaútočit na jejich erotogenní zóny? Zkusme to přes hvězdy, tedy přes znamení zvěrokruhu, stejně to bude tak trochu sázka do loterie, ale co když věštci a věštkyně mají občas i pravdu? Jsou skutečně tyto symboly propojeny s našimi erotogenními zónami?

ZVĚROKRUH JE PLNÝ SYMBOLŮ

Každý symbol přísluší někomu, nikdo se přiřazení pod nějaký z nich nevyhne, ať už jejich vliv bere vážně nebo se mu vysmívá. ZODIAC neboli ZVĚROKRUH se skládá z dvanácti symbolů, pojmenovaných po takzvaných „zvířetníkových souhvězdích“, jež se dříve kryla, dnes jsou díky precesi (pohybu vesmírných těles) vzájemně již trochu posunuta.

Jejich symbolika zůstává pro mnoho lidí velmi významnou a mnozí se sice vlivu znamení vysmívají, ačkoli ve skrytu duše…inu, to je každého věc.

Možná na naše erotogenní zóny skutečně nějaký vliv mají, zatím to nikdo nedoložil ale ani nevyvrátil…

CO KDY PLATÍ?

Ve zkratce se tedy podívejme na ženské erotogenní zóny podle znamení:

 • Skopec údajně symbolizuje v posteli nepříliš náročnou ženu, zato její erotogenní zóny jsou velmi rozsáhlé, vyžaduje něžnost a cit od partnera. Něžné dotyky nevylučují ani náznak BDSM, ale občas potřebují prostě pevné, spolehlivé objetí a pohlazení.
 • Vodnář znamená touhu po něžnosti a laskání, něžná slůvka partnerku doslova dostanou „do kolen“. Umíte anglicky nebo francouzsky? Potom máte v ruce jednu z nejmocnějších zbraní, stejně ale zapůsobí i jemný dotyk a pohlazení, jen vytrvejte!
 • Ryby značí touhu po dokonalé předehře, hlazení a jemných kontaktech. Žádoucí jsou doteky na prsou, polibky a něžné hlazení nohou, zejména pak na chodidlech a kotnících, milování ve vaně nebo kdekoli jinde ve vodě rozhodně neodmítnou.
 • Ženy ve znamení kozoroha jsou poměrně plaché a ostýchavé, chvíli si vás budou opatrně „osahávat“, ale potom to bude stát za to! Doteky v erotogenních zónách na kolenou a vůbec v blízkosti všech kloubů rozhodě ocení, polibky na šíji a stehnech je rozdivočí. Nezapomeňte ani na citlivě provedenou masáž zad i stehen.
 • Ve znamení býka se rodí ženy smyslné, hluboce a intenzívně prožívající vztah. Buď naplno, nebo nic, tak to u nich chodívá, zkuste je zlákat do exkluzivního prostředí, tam vám podlehnou mnohem snáze. A ereotogenní zóny? Boky a břicho, krk a šíje, tudy vede cesta k jejímu tajemství…
 • Blíženci nevyžadují zpravidla žádnou dramatickou předehru, to platí především o ženách v tomto znamení. Hudba ale dojem z milování silně znásobí, aspoň nebudou slyšet jejich výkřiky z rozkoše. Kde je laskat? Nad zadečkem, po šíji a na ramenou i celých pažích.
 • Rak je znamením žen se zaměřením na soukromí, decentní prostředí a příjemnou hudbu. Pohlaďte je po prsou, věnujte se bradavkám a neopomeňte v důvěrné chvíli i klitoris, šikovný jazyk je vždy žádoucí.
 • Lev nebo v tomto případě spíš lvice touží po něčem krásném, ať už je to šperk, květina nebo sladká čokoláda či likér. Doteky na vnitřku stehen se snadno přesunou až do oblasti klitorisu, zdráhání bude spíš jen předstírané, i hrudník mívají lvice kupodivu velmi citlivý.
 • Symbol panny značí pomalý a nenásilný postup, nic neuspěchejte. Povídejte si, mazlete se jen zlehka, souhlas s dotykem na bříšku značí, že už jste skoro u cíle, ale netlačte na pilu!
 • Váhy signalizují velkou citlivost po celé ploše těla, doteky špičkami prstů a jazyka jsou velmi žádoucí, erotogenní zóna je nad Venušiným pahorkem, v oblasti pupíku. Ale pomalu, jemně a s citem! Když už se rozjede sex na plné obrátky, dostane z vás i poslední kapku energie.
 • Tajuplná a záhadná bývá žena ve štíru zrozená, to platí už odedávna…ráda má romantiku, ale občas se nebrání ani drsnějším praktikám, abyste se nakonec nedivili! Jazyk nesmí zahálet, potom je vpuštěn i na tak intimní místa, jako jsou stydké pysky, zadeček je také oblíbenou erotogenní zónou.
 • A ženy ve znamení střelce! Přeskočí klidně předehru a skočí na vás bez rozehřívání, masáž bříška a dlouhé polibky s jazykem až v krku, to je něco pro ně! Ovšem pohladit stehna, tomu se bránit nebudou…