Ženský nárt zbožňuje letmé doteky

Že by ženský nárt nebyl dost citlivou erotogenní zónou? Možná byste se divili, vždyť už letmé dotyky a kontakty (například pod stolem ve společnosti, kdy ostatní nic netuší) dokáží v mnoha ženách vyvolat sladké roztoužení v očekávání nadcházejících slastí a slibně zahájit první fázi erotického sblížení. A právě ty první kroky jsou někdy sice nejobtížnější, zároveň však i nejnapínavější a plné erotického očekávání.

JEMNÝ NENÁPADNÝ KONTAKT

Jemné doteky a stimulace v místech nártu i kotníku působí dráždivé mrazení. Pokud partnerka o vašem snažení ví a nesnaží se nějakým způsobem uniknout nebo uhnout a dostat se „do bezpečí“, znamená to, že vaše snažení bude s největší pravděpodobností korunováno úspěchem. Nemusí to být hned, kontakty nártem a vzájemné doteky nohama právě přinášejí ono adrenalinové vzrušení, které mnohé ženy milují a připadají si jako romanticky zamilované hrdinky z románů. Nespěchejte tedy a také si nenápadné doteky vychutnávejte. Nakukovat pod stůl nebo vytřeštit oči a zasunout se až po hrudník pod stůl někde na recepci vedle atraktivní partnerky (nebo naproti ní) by mohlo způsobit spíš společenské faux-pas nebo docela obyčejný trapas. Ovšem nevzdávejte to, pokud váš protějšek reaguje také pohybem, třením nebo i nenápadným očním kontaktem, jste rozhodně na správné cestě. Ovšem s útokem přes tuto méně často využívanou ženskou erotogenní zónu nijak nespěchejte.

JAK POKRAČOVAT DÁL?

Podle situace je možné například zout si nenápadně pod stolem botu a pokračovat v dráždění nenápadné erotogenní zóny s mnohem lepším kontaktem, možná i společnice se šibalsky přidá a dvě nohy jen v ponožkách už pod stolem umějí docela pěkně rejdit. Je-li to na schůzi, u hodovní tabule nebo při podobné společenské příležitosti, hlídejte trochu svůj výraz (člověk se občas snadno zapomene, věřte tomu) a pohyby omezte na pomalé a vláčné. Kontakt prostřednictvím nártu a kotníku lze provádět také například v divadle, na koncertě klasické hudby (při nějaké rockové „divočině“ byste s touto technikou asi moc úspěchů nesklidili) nebo třeba i ve vlaku či v autobuse. Vždy ale počkejte na reakci vašeho protějšku, rozhodně se nelze nikomu násilím vnucovat!

NÁRT JE CITLIVÝ I V POSTELI

Pomazlit se s nártem, pokrýt ho něžnými polibky nebo lehce masírovat špičkou jazyka a jemně sát, to může být pro romanticky založenou ženu v posteli úžasnou součástí erotické předehry nebo intermezzem mezi jednotlivými polohami při sexu. Rozhodně tuto zbytečně opomíjenou erotogenní zónu nijak nepodceňujte a vyzkoušejte, co to s partnerkou udělá. Možná budete víc než mile překvapeni!